Jaki żakiet do fioletowej sukienki?

Więc masz randkę w ten piątek i zastanawiasz się, w co się ubrać. Fioletowa sukienka, którą kupiłaś na swoje 25 urodziny, wygląda teraz dobrze.

Wieczory są ostatnio trochę chłodne, więc lubisz się rozgrzewać. Jedynym problemem jest to, że nigdy wcześniej nie musiałaś nosić tej fioletowej sukienki z żakietem, więc zaglądając do szafy, zastanawiasz się, jaki kolor wybrać?

Dobry wygląd i dobre połączenie jest kluczową potrzebą ludzi. Jesteśmy dumni z siebie, gdy śmiało wkraczamy w świat z naszym najlepszym wyrazem stylu i mody. Czasami jednak może być trudno skomponować strój, zwłaszcza jeśli chodzi o mocne kolory.

Jakiego koloru żakiet nosić z fioletową sukienką?

Aby uzyskać koordynację kolorów, większość ludzi korzysta z karty kolorów i dopasowuje swój strój do kolorów uzupełniających lub kontrastowych. Jednak w przypadku fioletowych sukienek kontrastujące kolory to żółty, pomarańczowy i limonkowy.

Nie musisz chodzić do szkoły mody, żeby zobaczyć, jakie to okropne dopasowanie. Najbardziej idealne kolory dla fioletowych sukienek są uzupełniające lub neutralne, takie jak granat, taupe, ecru, krem, czarny, szary lub biały.

W zależności od tego, dokąd się wybierasz, czy jest dzień czy noc, deszcz czy słońce, lato, jesień, wiosna czy zima, masz wiele możliwości do wyboru.

1. Kurtka dżinsowa

Kurtka dżinsowa jest dostępna w różnych kolorach, które świetnie pasują do Twojej fioletowej sukienki. Wykonana jest w 62% z bawełny i 1% ze spandeksu, dzięki czemu jest miękka i rozciągliwa.

Jeśli wybierasz się na wieczór filmowy, który może później zakończyć się imprezą, możesz pewnie połączyć swoją dżinsową kurtką ze spódnicą i parą trampek lub obcasów, w zależności od tego, co wolisz.

2. Trencz w kolorze kamizelki

Taki płaszcz jest bardzo ciepły, wykonany z poliestru i bawełny. Jest to trencz do kolan w kolorze wielbłąda, który będzie doskonałym tłem do pokazania sukienki.

Jego długość sprawi, że będziesz wyglądać na szczuplejszą i wyższą, dodając szyku Twojemu strojowi. Inną korzyścią jest to, że można go nosić zarówno w formalnych okolicznościach, jak i na co dzień i jest skuteczny przy każdej pogodzie.

3. Kurtka wojskowa

Jeśli jest zimno, możesz założyć wojskową kurtkę z kapturem. Posiada sznurek z boku, który jeszcze bardziej zapobiega przewianiu.

Jest również dostępna w kilku kolorach i możesz wybrać dowolny z nich, który ma neutralny lub uzupełniający charakter dla Twojej fioletowej sukienki.

4. Płaszcz w stylu awiator

Pilotka typu bomber jest idealna do Twojej fioletowej sukienki. Z fioletowymi akcentami, jest to ostry element, który podkreśli Twój strój.

Czy to na noc w parku w sylwestra, czy na lunch w chłodne jesienne popołudnie, ta kurtka jest idealna. Wykonana jest z poliestru i spandexu, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do sylwetki. Kończąc się tuż przy linii talii, jest idealna do podkreślenia pięknych kształtów.

5. Kurtka kamuflażowa

Zamiast bardziej futurystycznej interpretacji wzoru kamuflażu, możesz zdecydować się na oryginalną i kultową kurtkę wojskową w kolorach zieleni dżungli.

Jest dłuższa niż bomberka, więc obejmie całe Twoje ciało i wyeksponuje sukienkę. Wykonana z bawełny i poliestru, jest idealna na chłodne wiosenne wieczory.