Łatwiejsze zarządzanie przedsiębiorstwem jest możliwe z nowoczesnym oprogramowaniem

W epoce cyfryzacji specjalistyczne oprogramowanie jest obecne we wszystkich dziedzinach życia, a nowoczesne algorytmy doskonale spisują się także przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

Skuteczny program ułatwiający zarządzanie danymi i zasobami firmy to nieoceniona pomoc dla przedsiębiorców. Czy system Microsoft Dynamics 365 Business Central sprawdza się w takim charakterze?

 

Oprogramowanie, które pozwoli Ci usprawnić działanie firmy

Microsoft Dynamics 365 Business Central należy do programów typu ERP, których głównym zadaniem jest zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa. System umożliwia monitorowanie wszystkich kluczowych dla funkcjonowania firmy danych, co pozwala m.in. usprawnić  zarządzanie  oraz tworzenie raportów finansowych.

Oprogramowanie  wspiera również automatyzację łańcucha dostaw i  daje lepszą kontrolę nad zakupami, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa istotnych danych zakupowych.

Program wyposażono też w funkcje ułatwiające zarządzanie budżetami oraz nadzorowanie projektów w czasie rzeczywistym.

Microsoft Dynamics 365 Business Central to również rozwiązanie, które pomocne dla przedsiębiorców w działach takich jak produkcja, gospodarka magazynowa czy serwis.

 

Tryby pracy przystosowane do Twoich potrzeb

Microsoft Dynamics 365 Business Central jest dostępny w modelu chmurowym (SaaS), tradycyjnym (on-premises) oraz hybrydowym. Oprogramowanie umożliwia łatwy eksport danych do zaawansowanego narzędzia klasy Business Intelligence, jakim jest Power Bi, które zapewnia  profesjonalne raporty i analizy. Ponadto Business Central korzysta również z rozwiązań opartych na uczeniu maszynowym, które poprawiają jakość działania systemu ERP.

Dużą zaletą korzystania z modelu SaaS jest fakt, że nie wiąże się to z koniecznością rozbudowy firmowej infrastruktury IT. Wystarczy szerokopasmowy dostęp do Internetu, by zyskać równie dobrze funkcjonujący, skalowalny system – bez konieczności inwestowania znacznych kwot w nowy sprzęt.

 

Jakie jeszcze zalety płyną z użytkowania Microsoft Dynamics 365 Business Central?

Sprawna integracja każdego segmentu związanego z przedsiębiorstwem to coś, w czym Microsoft Dynamics 365 Business Central sprawdza się znakomicie. Zaawansowana współpraca  m.in. z serwerem pocztowym Exchange Online oraz aplikacjami  Outlook i Excel, czy wykonywanie szczegółowych analiz biznesowych to niewątpliwe zalety tego systemu. Sam sposób działania poszczególnych jego części można dostosować pod specyfikę konkretnego przedsiębiorstwa i jego strukturę organizacyjną.

Przemyślana jest też kwestia zabezpieczenia danych – automatycznie powstają kopie zapasowe, a program chroni je przed nieautoryzowanym dostępem.

 

Specjalistyczne oprogramowanie, które pozwoli Ci na automatyzację zadań w firmie

Bogaty wybór różnorodnych opcji to także możliwość zakupu jednego z trzech specjalistycznych pakietów – Essentials, Premium oraz bardziej ekonomicznego Team Members, który zapewnia dostęp  do odczytu danych oraz do raportów i analiz. Niezależnie od wyboru zawsze masz pewność, że system Microsoft Dynamics 365 Business Central  będzie w pełni funkcjonalny.

Microsoft Dynamics 365 Business Central to program, w którym poszczególne komponenty świetnie się uzupełniają. Dzięki temu otrzymujesz idealne narzędzie do jeszcze skuteczniejszego prowadzenia swojego biznesu. Przekonaj się o tym sam!