Urządzanie kuchni – porady

Bez względu na wielkość Twojej kuchni utrzymanie porządku może być wyzwaniem. Od małych urządzeń i artykułów spożywczych po przybory kuchenne i szkło – w kuchni jest wiele rzeczy do schowania – nie wspominając o tym, że może być trudno wymyślić, jak przechowywać takie rzeczy, jak plastikowe pokrywki do pojemników na żywność (nikt nie lubi narażać się na plastikową lawinę podczas otwierania szafki!), deski do krojenia, blachy do pieczenia, opakowania do żywności, pokrywki do garnków i nie tylko. Każda kuchnia ma swoje dziwactwa, więc musisz je uwzględnić. Niezależnie od tego, czy mierzysz się z małymi szafkami, wąskimi szufladami czy ogólnym brakiem miejsca do przechowywania, jest wiele rzeczy, z którymi musisz sobie poradzić, gdy próbujesz utrzymać porządek w kuchni, jednocześnie upewniając się, że wszystko, czego potrzebujesz, jest łatwo dostępne.

Dzięki tym genialnym produktom możesz mieć pewność, że potrzebne rzeczy są zawsze tam, gdzie powinny. A co jest w tym najlepsze? Wiele z tych produktów jest nie tylko poręcznych, ale także stylowych i niedrogich. W rzeczywistości połowa przedstawionych tutaj przedmiotów kosztuje mniej niż 25 USD, więc możesz zreorganizować całą swoją przestrzeń bez martwienia się o koszty.

  1. Organizer na sztućce

Jeśli masz szczególnie małe, wąskie szuflady lub brakuje Ci miejsca, ten genialny organizer na sztućce będzie idealny.

  1. Rozszerzalny organizer na naczynia kuchenne

Dzięki temu rozszerzalnemu organizerowi blachy do pieczenia, garnki (i pokrywki!), patelnie i inne naczynia kuchenne będą pod kontrolą – możesz nawet zamówić dodatkowe druty, aby dopasować go do swojej kuchni.

  1. Wysuwane szuflady 

Koniec z przekopywaniem się przez szafki, aby znaleźć blender z tyłu. Dzięki tej wysuwanej szufladzie znajdziesz swoje ulubione małe urządzenia w mgnieniu oka.

  1. Organizer do przechowywania w szafce

Ta przyjazna dla najemców opcja wisi na wewnętrznej stronie drzwi szafki, zapewniając dodatkową przestrzeń do przechowywania niezbędnych rzeczy.

  1. Rozsuwana półka w szafie

Rozsuwana półka pozwala naprawdę wykorzystać pionową przestrzeń w szafkach. Możesz układać na niej rzeczy i mieć do nich łatwy dostęp.

  1. Zestaw hermetycznych pojemników do przechowywania żywności

Ulepsz swoją spiżarnię za pomocą tych hermetycznych pojemników – można je układać w stosy, więc oszczędzasz miejsce, wyglądają o wiele bardziej elegancko, a także możesz je oznaczyć i od razu zobaczyć, co w nich przechowujesz.

  1. Regulowany organizer do folii spożywczych

Dzięki temu regulowanemu organizerowi wszystkie folie kuchenne, od folii aluminiowej po papier do pieczenia, są schludne i uporządkowane.

  1. 6-częściowy wózek bufetowy

Ten pojemnik zawiera wszystko, czego potrzebujesz do łatwego wyniesienia talerzy, przyborów i serwetek na kolejną kolację za jednym razem – i możesz to wszystko wygodnie przechowywać w wózku na co dzień.

  1. Dozownik ścienny do torebek spożywczych

Wszyscy ponownie używają plastikowych toreb na zakupy, ale jak je przechowujesz? To zupełnie inna kwestia. Ten dozownik przechowuje je w wygodnym, łatwo dostępnym miejscu, które wygląda o wiele czyściej niż torba pełna toreb w szafce pod zlewem. Ponadto można go zamontować na ścianie lub wewnątrz szafki, jeśli chcesz, aby był ukryty.

  1. Dwupoziomowa regulowana Lazy Susan

Regulowana, wielopoziomowa karuzela jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, aby uporządkować swoją spiżarnię, i sprawia, że ​​znalezienie tego, czego potrzebujesz, jest łatwe.